header
Kontakt

Othniel Media
Valča 32
038 35  Valča

Pobočka spoločnosti
Nevädzová 4
821 01  Bratislavatel:
0905 327 267

e-mail:
operations@ofirme.sk

 

Othnielove slogany

Potrebujete zviditeľniť Vašu firmu? Chcete zákazníkov chytľavo osloviť? Radi by ste sa viac dostali do povedomia verejnosti? Radi by ste boli, keby si zákazník v prípade potreby intuitívne ihneď vybavil Vašu spoločnosť a obrátil sa len na Vás?... A máte už slogan?


Výhody, podstata, význam sloganu

Slogan – často opakované heslo, myšlienka, býva veľmi silnou súčasťou reklám spoločností, patrí k menu firmy, dokáže ju často udivujúco prezentovať. Výborne zvolený, chytľavý slogan dokáže kvalitne osloviť a reprezentovať Vašu firmu, produkty, akcie. Slogan sa môže zaryť ľuďom hlboko do pamäti, z ktorej ho môže byť neľahké dostať. Vhodná voľba sloganu pre firmu neraz dokáže divy.

Slogan má veľmi širokú škálu uplatnenia napr. v rámci firemnej identity, billboardov a bigboardov, MHD, reklamných cedúľ, plagátov, TV, rozhlasovej, internetovej reklamy, reklamných predmetov a v množstve iných oblastí.


„Od Othniela slogan treba lebo,
dodá Vašej firme ego!“


Náš prístup, naša filozofia

Othniel Vám v tejto oblasti ponúka svoje služby. My v spolupráci s Vami, Vašími víziami, Vašími pripomienkami, ideami, predstavami sa radi a s nadšením pokúsime sformulovať, skonštruovať slogan, slogany, ktoré budú spĺňať Vaše požiadavky a budú dôstojne a na úrovni prezentovať a propagovať Vaše služby, Váš názov, Váš postoj, Vašu kvalitu. Alebo zdôraznia a zvýraznia tvár Vašej firemnej identity, či spropagujú produkty, služby, akcie.

Preferujeme a sústreďujeme sa na tvorbu rýmovaných sloganov a našim úsilím je vytvoriť Vám firemný slogan na mieru.

Tvorba pútavého sloganu, ktorý môže znamenať v mnohých okamžikoch aj záchranu firmy, biznisu si vyžaduje spoluprácu oboch strán, aby sa dosiahol výsledok, pri ktorom bude spokojnosť na strane klienta. Je to proces, ktorý tiež vyžaduje neraz nemálo úsilia aj času, aby sme dosiahli stanovený cieľ, záleží aj od požiadaviek klienta a náročnosti zákazky.


Naše skúsenosti; referencie

Realizovali sme so skonštatovanou spokojnosťou, kde sú zároveň ukážky našej práce - slogany samotnej spoločnosti OTHNIEL s. r. o., okrem toho je v príprave realizácia kooperácie s rádiom VIVA.


Niektoré ukážky našej práce

Othniel s.r.o. (sekcia doučovania)
"Potrebujete znalosť jazykov, do školy, či roboty?
u nás nájdete iba ľudský prístup, nie sme roboty."


Spolupráca s rádiom VIVA
„Z rádia Viva k vám plynie zvuk krásny a čistý,
i pretože firma Othniel u nás upratuje aj čistí.“* Cenník nájdete v rámci našich podstránok v cenníkovej sekcii.
** V prípade individuálnych, špeciálnych kritérií pri sloganoch nás tiež skúste kontaktovať, veríme, že nájdeme spoločnú reč a cestu k vytvoreniu finálneho produktu, produktov a stanovíme ústretovú a prijateľnú cenu.